Liels paldies Ligitai, ka padarīja mani tik skaistu. Vienmēr ģērbos melnā krāsā un meikapā izmantoju pelēkas un neitrālas krāsas. Tagad kad esmu uzzinājusi savu krāsu gammu, pasaule liekas krāsaināka un skaistāka. Dzirdu ļoti daudz komplimentus par savu izskatu. Beidzot ir parādījusies pašpārliecinātība par sevi un tas viss tikai pateicoties Ligitai. Iesaku visiem atnākt, jo krāsas maina ļoti daudz. ?
 
Pievienoja: Annija
Gribu pateikt sirsnīgu paldies Ligitai par pagājušā gada nogales nodarbībām - tas nes augļus! Joprojām priecājos par atklājumiem šallīšu lietošanas un siešanas jomā. Iepirkšanās ar stilisti - tā bija kā tāda burvestība - uzlaikoju apģērbus, kurus pati nekad neizvēlētos pat pamēģināt, bet - izskatījās labi un ļoti labi! (Rozā cepure ar nadziņu ir tagad mana vismīļākā galvassega!). Pamazām pāršuju dažus tērpus, ko agrāk biju iegādājusies vismaz vienu izmēru par lielu. Iznākums sagādā prieku! Paldies, Ligita, par padomiem un ieteikumiem, un arī par to, ka tie ir tādi reāli īstenojami! Piemēram, nav jālikvidē visi ne-manu krāsu tērpi, jo tos var radoši pārveidot un papildināt ar "manu" krāsu detaļām, akcentiem un aksesuāriem. Veiksmīgu šo atnākušo gadu!
 
Pievienoja: Vita
Labrītiņ! Dalos ar pozitīvajiem iespaidiem savā darba kolektīvā! Liels paldies par vakardienas ieteikumiem!
Izmantoju paleti un priecājos, ka garderobē gandrīz viss ir īstajās "light spring" krāsās.
Tagad zinu, ka jādodas pie ieteiktās frizieres krāsot medainākus siltākus matus. Naudas tam nav žēl, jo beidzot ir pārliecība par īsto rezultātu! Tas ļoti priecē! Tagad jūtos pārliecināta par sevi šajā sfērā!
Noteikti gribēšu iegādāties kosmētiku. Un kopā ar draudzenēm ceru ierasties uz individuālu konsultāciju.
Lai brīnišķīga šī diena!
Vineta
 
Pievienoja: Vineta
Pirmo reizi uz nodarbību pie Ligitas biju 2015.gada pavasarī. Es toreiz ar gandarījumu secināju, ka pa lielam nemaz tik traki nav, ka mana garderobe ir visnotaļ lietojama un, ka tā lielākā vaina ir manā galvā...
...un ir pagājuši gandrīz 2 gadi...
Es nesen, pat bez īpaša nodoma, tā vērīgāk pārlaidu skatienu savai garderobei un pārsteigumā apmulsu, - Tu nevari iedomāties, cik ļoti atšķirīgs un savādāks tagad izskatās mans apģērbu skapis! Tur, blakus pareizi piemeklētām biksēm, ir uzradušies svārki, kleitas, kostīmi - nedaudz, pa 2, pa 3 no katra - toties katrs savādāks, bet visi skaisti savā vienkāršībā, visi piestāv konkrēti manam augumam, viss lieliski kombinējas ar "augšiņām" un savā starpā. Un krāsas!!! - atverot skapi, nekļūdīgi var pateikt, ka esmu vasaras meitene. Esmu sajūsmā, jo ar šīm krāsām patiesi rezonēju! Man tās patīk, es redzu, kā tās mani rotā un es tajās jūtos lieliski!
Vienā balsī varu apgalvot Jūs ar Ligitu (+Aija -buduāra saimniece) esat patiesas sava aroda meistares un darāt patiesi svētīgu darbu!
Ar vislabākajiem novelējumiem,
Jana
 
Pievienoja: Jana

<< Sākums Iepriekš 1 Tālāk Pēdējais >>

Lapa 1 no 1


Pievienot atsauksmi
* lauki ir obligāti.
Vārds:*
E-pasts:*
Jūsu attēls:
Attēls nedrīkst būt lielāks par 2000x2000 px un 2048 kb
Pievienojiet savu komentāru apakšā:*